"Кварцсамоцвіти" Відкрите акціонерне товариство

вул. Чкалова 8 м. Володарськ-Волинський
12100  Житомирська обл., Україна

Перегляньте Клієнтів з галузі

Опис

Опис діяльності

Директор - Батюк Василь Михайлович

Відкрите акціонерне товариство "Кварцсамоцвіти" займається розробкою, добуванням і переробкою п'єзооптичної сировини, каменесамоцвітної природної та синтетичної сировини, кам'яної сировини (граніти габро і лабро), вироби з якої застосовуються в промисловості, будівництві та виготовленні ювелірних виробів на Україні та в країнах близького зарубіжжя.

Підприємство веде розробку двох кар'єрів: "Зарічний" родовище габро та "Федорівський" родовище лабрадориту, які відносяться до гранітних кар'єрів по видобутку блочного каменю з якого ВАТ "Кварцсамоцвіти" виготовляє плитку для облицювання приміщень, деталі пам'ятників та інші вироби.

Підприємство займається переробкою добуваємого блочного каменю на базі двох цехів каменепереробки, які виробляють облицювальну плитку, деталі пам'ятників, плити перекриття, бордюр, дорожню шашку та інше.

На ВАТ "Кварцсамоцвіти" діють цехи по грануванню ювелірних вставок, виробництву товарів народного споживання та виробництву ювелірних виробів на базі яких виготовляються ювелірні вставки із природного і синтетичного каменю різної форми та розмірів, товари народного споживання із природного та синтетичного каменю (намисто, сережки, сувеніри), ювелірні вироби із дорогоцінних металів.

В структурі підприємства працює геологорозвідувальна партія, котра виконує роботи з пошуку корисних копалин.

Підприємство має потужності з переробки пірофіліту. На балансі ВАТ "Кварцсамоцвіти" є Кур'янівське родовище пірофілітових.

Галузь

Послуги: Сувенірна продукція

Регіон діяльності

Україна / Житомирська область

Пов'язані товари та послуги: Сувенірна продукція Новоград-Волинський, Сувенірна продукція Малин

Контакт


Кількість переглядів сторінки: 598