Про нас

Завдяки нашому сайту Клієнти, які розміщують запити на пропозиції, безкоштовно і легко знаходять послуги і товари, в яких зацікавлені. Компанії, у свою чергу, швидко і без зусиль отримують нових замовників.

Як ми починали?

Oferteo розпочало свою діяльність на польському ринку в 2008 році. Сервіс Oferteo.pl досяг успіху, допомігши нав'язати понад мільйон контактів між компаніями та приватними особами, зацікавленими в замовленні послуг та товарах. В нашому сервісі зареєстровано близько 300 000 компаній і підприємців Європи. Здобутий досвід допоміг нам зрозуміти, як ефективно і професійно розвивати наш сервіс.

Oferteo в світі

Плідна співпраця з багатьма партнерами з інших країн показала, що Клієнти охоче складають запити, а Компанії знаходять нових замовників. Для того, щоб адаптуватися до актуальних потреб наших Клієнтів, ми запустили Oferteo в країнах:


Найближчим часом ми плануємо запустити сайти в таких країнах, як:


Ми перфекціоністи

Кожного дня ми працюємо над тим, щоб клієнти, які розміщують запити на нашому сервісі, отримували якомога кращі пропозиції. Цьому служить безперервне розширення бази наших Компаній. Ми дбаємо також про те, щоб зареєстровані в Oferteo Компанії отримували якомога більше точних і цінних запитів.

Дякуємо за довіру і бажаємо успішних угод!

Засновники Oferteo