Правила користування


1. Адміністратор сайту - компанія "Oferteo S.A." з місцезнаходженням у Вроцлаві, розташована за адресою ul. Świeradowska 51-57/102A, 50-559 Wrocław, Polska, NIP (ІПН) 899-269-34-75 і номером REGON (Номер в Загальному класифікаторі підприємств і організацій) 021182878, KRS 913981.
2. Правила становлять принципи функціонування та умови користування інтернет сайтом Oferteo.com.ua, призначеним для Користувачів, які шукають партнерів для бізнесу.
3. Правила визначають права і обов'язки Користувачів, які користуються сайтом, а також права, обов'язки і сферу відповідальності Адміністратора сайту.
4. В момент прийняття Правил, кожен Користувач заявляє, що ознайомився з їх змістом і погоджується з їх умовами.
5. Адміністратор має право перевіряти автентичність, повноту, а також зміни і доповнення інформації, наданої Користувачами.

ОПЛАТИ
6. Послуги Oferteo.com.ua надаються безкоштовно.
7. Адміністратор може вводити оплати за послуги.

ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ
8. Користуючись Сайтом, зокрема шляхом реєстрації або надсилання оголошення Користувач надає згоду на обробку і використання наданих персональних даних, разом з наданою інформацією, яка міститься в оголошенні, з маркетинговою метою, або з метою надання послуг в межах сайту та розміщення її в базі даних Адміністратора. Одночасно Користувач надає згоду на отримання від Сайту комерційної інформації.
9. Адміністратор використовує персональні дані фізичних осіб з метою забезпечення послуг і є адміністратором цих даних. Подання персональних даних на Сайті має добровільний характер. Кожен хто подав свої персональні дані в Oferteo.com.ua має право доступу до своїх персональних даних та можливість їх редагування, після попереднього однозначного підтвердження своєї особи.
10. Сайт Oferteo.com.ua вимагає від Клієнтів, які подають оголошення, подати лише необхідні дані. Користувачу надається повна свобода, тому за власним бажанням він може вказати більш детальні дані. Дані Клієнтів, які подають оголошення надаються виключно зареєстрованим компаніям.
11. Реклама, пов'язана з комерційною діяльністю Адміністратора і його контрагентів, може надсилатися Користувачам виключно за їх згодою.
12. На Сайті можуть використовуватися файли "куки", зокрема для полегшування реєстрації
13. Пароль користувача кодується таким чином щоб Адміністратор сайту не міг дізнатися.
14. Аккаунт користувача містить конфіденційні дані. Дані аккаунти користувача можна змінити користуючись опцією в меню "Моє Oferteo". Доступ до аккаунту користувача захищається паролем.
15. Зареєстрований користувач зобов'язаний захищати доступ до свого паролю. За всі дії зареєстрованого користувача або третіх осіб на користь або за посередництвом його рахунку відповідає він сам.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ АДМІНІСТРАТОРА
16. Адміністратор сайту не гарантує, що Сайт не має дефектів.
17. Адміністратор не несе відповідальності за порушення у функціонуванні Сайту, навіть якщо вони призвели б до втрати даних Користувачами.
18. Адміністратор може робити тимчасові перерви в роботі сайту, які виникають з технічних причин або форс-мажорних обставин.
19. Адміністратор не несе відповідальності за зміст надісланої та розміщеної за посередництвом Сайту інформації і матеріалів.
20. Адміністратор не гарантує бізнес-контакти між користувачами сайту.
21. Адміністратор не несе відповідальності за наслідки, які виникли, з використання даних, наданих сайтом.
22. Адміністратор не є стороною угоди, домовленостей або іншої юридичної діяльності, яка здійснюється між Користувачами сервісу, у зв'язку з чим Адміністратор не несе жодної відповідальності за невиконання або неналежне виконання договорів, укладених в наслідок або у зв'язку з користуванням сайтом. Адміністратор не несе також відповідальності за інші дії або бездіяльність Користувачів.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧА
23. Користувач користується сайтом під власну відповідальність.
24. Користувач несе повну відповідальність за зміст і дані, розміщені на Сайті Oferteo.com.ua.
25. Користувач зобов'язаний подавати лише справжні і актуальні дані.
26. Забороняється поширювати або передавати третім особам отриману на Сайті інформацію.
27. Забороняється розміщувати на сайті інформацію незаконного характеру
28. Забороняється розміщувати на Сайті вульгаризми, образливу інформацію, яка ображає людську гідність, зневажає почуття або погляди інших людей, і т.п.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
29. Дії, які порушують правила, трактуватимуться як дії на шкоду Адміністратора.
30. Адміністратор залишає собі право на постійне або тимчасове блокування Користувача, оголошення або Аккаунта Користувача, який порушив ці Правила, положення закону або права третіх сторін.
31. Користувач не є власником інтернет-адреси своєї візитки. Адміністратор може змінити адресу візитки без вказання причини.
32. Адміністратор може змінювати правила в будь-який момент.
33. Нові правила починають діяти в момент їх публікації на Сайті на сторінці rehlament.
34. У випадку суперечок сторони старатимуться вирішити їх шляхом порозуміння, а у випадку необхідності вирішення справи в суді, компетентним вважається суд за місцезнаходженням сторони Адміністратора.