"Металоран" Товариство з обмеженою відповідальністю

вул. Щорса 24 оф. 14
83050  м. Донецьк, Україна

Опис

Опис діяльності

Директор - Анісімов Сергій Вікторович

Фірма "Металоран" займається покрівельними і фасадними системами з 1996 року. Накопичений досвід допомагає нам оптимальним чином комплектувати нові і реконструюються будівельні об'єкти найсучаснішими і якісними матеріалами для покрівельних і фасадних систем.

Металоран є офіційним дистриб'ютором провідних виробників матеріалів для покрівлі, фасадів, ізоляції та утеплення. Усі пропоновані нами матеріали сертифіковані і мають успішний досвід експлуатації вРоссіі. У кожній товарній групі представлена ??продукція світових лідерів за якістю. Найкращі умови від заводів-виробників забезпечують хороші ціни для наших клієнтів.

Регіональним партнерам по всій Донецькій області вигідно працювати з фірмою Металоран. Вони впевнені в якості товарів і послуг, цінують індивідуальний підхід з боку наших менеджерів, мають вигідні умови поставок і потужну інформаційну і рекламну підтримку.

Наша гордість - постійні клієнти і клієнти, які приходять до нас за рекомендацією. Працювати чесно і якісно - найкраща запорука успіху. Металоран дорожить своїм ім'ям, а клієнти дорожать співпрацею з нами.

Наша транспортна служба, що має спеціалізованими вантажним автомобілем дозволяє нам бути разом з клієнтом до самої будівельного майданчика. Наші водії є повноцінними учасниками процесу обслуговування клієнтів, забезпечуючи поінформованість клієнта про хід доставки, дотримання термінів і збереження вантажів.

Ми прагнемо до того, щоб всі технології і матеріали з нашого асортименту були довговічними, екологічними, красивими і зручними у використанні.

Запрошуємо вас до співпраці. Будемо раді принести Вам користь.

Галузь

Послуги: Утеплення, фасадні роботи в Донецька область, Послуги з утеплення фасадів в Донецька область

Регіон діяльності

Україна / Донецька область

Супутні товари та послуги: Послуги з утеплення фасадів в Макіївка, Послуги з утеплення фасадів в Покровськ

Контакт

Зв'яжіться з компанією

Сторінка Компанії

Перегляньте Клієнтів з галузі

Компанії з галузі


Кількість переглядів сторінки: 1092