МН-Плато

вул. Зелена, 238, каб. 63
79035  Львів, Україна

Опис

Опис діяльності

Компанія ТзОВ "МН-ПЛАТО" була створена у 2016 році, з метою просування сучасних технологій на ринок України. Основною задачею компанії є надання якісних послуг у сфері 3D друку. Для цього ми використовуємо сучасний та якісний 3D принтер, що дозволяє друкувати товщиною до 20 мікрон, а також використовувати одночасно два кольори для друку моделі.

ЗD друк - це нова сфера діяльності, що набуває популярності з кожним роком. За допомогою 3D друку Ви можете втілити у життя усі свої творчі ідеї. Наприклад Ви хочете збудувати будинок своєї мрії і Вам запропонували саме такий проект, але Ви не будете бачити кінцевого результату доки будинок не збудують. Але є вихід! Ви можете замовити зменшену копію вашого будинку. Маєте технічну ідею, але для цього Вам потрібно витратити багато часу на виробництво деталей із різних матеріалів - Ви можете замовити у нас прототип виготовлений із високоякісного пластику і побачити свій винахід у дії.

У нас Ви можете замовити будь-який виріб із пластику починаючи від вази, поверхового плану квартири, будинку закінчуючи деталями для оргтехніки.

Звертайтесь до нас і ми Вам допоможемо реалізувати ваші задуми!

Галузь

Послуги: Друкарня, Сувенірна продукція, Консультації для бізнесу

Регіон діяльності

Україна / Львівська область / Львів, місто, Україна / Львівська область

Пов'язані товари та послуги: 3D друк, двоколірний 3D друк, 3Д друк, 3Д друк пластиком PLA, 3Д друк пластиком ABS, виготовлення макетів будинків, виготовлення сувенірів та подарунків, виготовлення запчастин до машин, виготовлення прототипів, виготовлення промислових зразків, виготовлення архітектурних проектів, виготовлення фурнітури для одягу, виготовлення форм для печива, Сувенірна продукція Новий Розділ, Сувенірна продукція Стрий

Контакт

Зв'яжіться з компанією

Сторінка Компанії

Телефон

Контактна особа

Назар Кітура


Кількість переглядів сторінки: 474