Приватний підприємець Куля Ю. Ю.

вул. Матросова 11 а м. Мукачево
89600  Закарпатська обл., Україна

Опис

Опис діяльності

Директор - Куля Юлій Юлійович

Концепція підприємства - це випуск високоякісної продукції на основі ароматичних емульсій та інгредієнтів зарубіжних та вітчизняних виробників з використанням сучасних технологій та методів виробництва.

Наші переваги - професійні кадри, науково-технічна база та активна дестрибюторська система. У полі зору нашої уваги завжди знаходиться клієнт, а результат партнерства - це створення конкурентоспроможності інноваційних продуктів.

На підприємстві діє чітка система контролю за виробництвом та якістю продукції. Підтвердженням якості є здійснення постійних лабораторних випробувань, як у власній акредитованій лабораторії, так і у лабораторіях служб державного нагляду, про що свідчать протоколи випробувань, заключення санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України, сертифікати відповідності у системі УкрСЕПРО , якісне посвідчення підприємства.

Розвиток виробництва на підприємстві планується в основному по напрямкам: це розробка нових брендів з розумінням асортименту та збільшення обсягів виробництва за рахунок втілення нових технологій.

Основною конкурентною перевагою продукції є більш низька ціна у порівнянні з аналогами. Продукт більш привабливий по ціні за рахунок використання якісних замінників цукру - підсолоджувачів. Використання підсолоджувачів у сиропах, напоях, характеризується незбалансованим смаком при якому виділяються та більше відчуваються м'які якості ароматичних емульсій, роль яких у напоях з цукром більше виконує сам цукор.

Виготовлення сиропів ведеться на базі води видобутої з артезіанської свердловини глибиною 105 м. екологічно чистого району Закарпаття та доочищеної сучасними методами очистки.

Смакові якості сиропів створені з розрахунком потреб споживача, адаптовані в залежності від регіональних переваг.

Використання сиропів рекомендовано споживачам, як напій при розведенні з водою у співвідношенні 1:5, а також для барів та кав'ярень , як ароматична добавка до коктейлів та різних десертів.

Галузь

Послуги: Будівельно-технічна експертиза в Закарпатська область, Інженер-кошторисник в Закарпатська область

Регіон діяльності

Україна / Закарпатська область

Супутні товари та послуги: Інженер-кошторисник в Хуст, Інженер-кошторисник в Берегове

Контакт

Перегляньте Клієнтів з галузі

Компанії з галузі


Кількість переглядів сторінки: 1044