"СканФорум" Товариство з обмеженою відповідальністю

вул. Зелена 111
79035  м. Львів, Україна

Перегляньте Клієнтів з галузі

Опис

Опис діяльності

Директор - Гріджак Роман Миколайович

ТзОВ "Сканфорум" - офіційний представник норвезької компанії JOTUL в Україні.

На сьогоднішній день JOTUL - визнаний світовий лідер з продажу камінних топок і печей. Щорічно JOTUL виготовляє більше 150.000 печей, камінних касет і вставок, поставляючи свою продукцію більш ніж в 35 країн світу.

Ось вже півтора століття каміни, чавунні печі і топки для камінів не тільки зігрівають людей, але і прикрашають їх будинки, даруючи затишок і душевне тепло, радуючи око прекрасним стильним дизайном. Всі печі і топки на практиці довели свою довговічність, міцність, безпеку і зручність в експлуатації. Наші печі і топки легко встановлюються і чудово виглядають в будь-якому інтер'єрі. Якість і надійність, стильний класичний і сучасний дизайн, традиції і високі технології все це JOTUL -, вірний хранитель домівки.

Кваліфіковані наукові дослідження і розробки, строгий контроль якості, використання новітніх технологій дозволяють компанії JOTUL випускати продукцію, яка відповідає світовим стандартам, як по дизайну, так і по технічних характеристиках.

Завод JOTUL є одним з найсучасніших в світі, що виготовляє даного вигляду продукцію, виробничий цикл якого не завдає абсолютно ніякого збитку навколишньому середовищу.

Ми також пропонуємо аксесуари для печей і камінні аксесуари JOTUL.

Галузь

Товари: Пічник

Регіон діяльності

Україна / Львівська область

Пов'язані товари та послуги: Пічник Трускавець, Пічник Дрогобич

Контакт

Зв'яжіться з компанією

Сторінка Компанії


Кількість переглядів сторінки: 755