Український центр судових експертиз

вул. Предславенська 43/2
03150  м. Київ, Україна

Опис

Опис діяльності

Директор - Пост Юрій Миколайович

Український центр судових експертиз – одна з провідних вітчизняних компаній, яка спеціалізується на проведенні судових експертиз, виготовленні експертних висновків, проведенні оцінки майна та майнових прав, надання консультацій з експертних питань.

До складу центру входять висококваліфіковані експерти з багаторічним досвідом роботи, які є справжніми професіоналами у своїй справі. Всі вони мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих експертів МЮ України, що свідчить про визнання професійної компетентності та сумлінності.

Крім того, в Українському центрі судових експертиз працюють спеціалісти, які мають кваліфікаційні Свідоцтва оцінювачів Фонду державного майна України та Свідоцтва про реєстрацію у Державному реєстрі оцінювачів.

Сьогодні напрацьований нами багаторічний досвід роботи дає можливість проводити по-справжньому об’єктивні та обґрунтовані експертизи, вирішувати питання будь-якої складності.

Всі види судових експертиз в найкоротші строки, якісно, надійно та обгрунтовано.

Будівельно-технічна експертиза, економічна експертиза, автотехнічна експертиза, товарознавча експертиза, автотоварознавча експертиза, психологічна експертиза, експертиза обєктів інтелектуальної власності, пожежно-технічна експертиза, експертиза компютерної техніки та програм, автоекспертиза, оцінка майна.

Галузь

Послуги: Будівельно-технічна експертиза в Київ, Інженер-кошторисник в Київ

Регіон діяльності

Україна / Київ

Супутні товари та послуги: Інженер-кошторисник в Київ

Контакт

Зв'яжіться з компанією

Сторінка Компанії

Перегляньте Клієнтів з галузі

Компанії з галузі


Кількість переглядів сторінки: 1164