Як працює Oferteo

Ми допоможемо Вам безкоштовно і просто отримати пропозиції компаній, які пропонують власне те, в чому Ви зацікавлені. Достатньо заповнити просту форму, в якій Ви визначите вимоги щодо замовлення. Зацікавлені компанії надішлють Вам пропозиції, а Ви матимете можливість вибрати найвигідніші з них!
Оferteo знайде для Вас відповідні пропозиції

Крок 1. Визначте, який товар або послугу Ви хочете купити.

Розкажіть нам, який товар або послугу Ви шукаєте З цією метою заповніть, будь ласка, коротку форму на Oferteo.com.ua і уточніть свої вимоги щодо товарів або послуг, які Ви шукаєте. Чим більше подробиць ми будемо знати, тим точніше підберемо відповідні до Вашого запиту пропозиції

Крок 2. Oferteo знайде відповідних Постачальників або Виконавців.

Консуьтанти Oferteo знайдуть відповідні компанії з Вашого регіону Зареєстровані компанії переглядають запити на пропозицію зі своїх регіонів і, зауваживши Клієнта, який їх цікавить, зв’язуються з ним для підготовки торгівельної пропозиції.

Крок 3. Отримайте пропозиції на товари або послуги, які Ви шукаєте.

Компанії самостійно представлять Вам пропозиції Компанії готують свої торгівельні пропозиції і передають їх безпосередньо Вам. Обидві сторони мають можливість зв’язуватись по телефону, що значно прискорює і полегшує укладення угоди.

Ви вибираєте пропозицію найкращої компанії.

Ви вибираєте найкращу пропозицію – безкоштовно і без зобов'язань! Порівнявши отримані пропозиції і здійснивши вибір, Ви можете замовити товари або послуги, яка задовільняють Ваші потреби найбільше. Однак, розміщення запиту на пропозиції не зобов’язує Вас до цього.


Перегляньте також: