Клінінгова компанія

В якому регіоні ви хотіли б порівняти пропозиції?

Дайте відповідь на кілька питань

Повідомте нам, що Вас цікавить, щоб отримати відповідні пропозиції

Отримайте пропозиції

Отримайте індивідуальні пропозиції професіоналів у Вашому регіоні

Виберіть найкращу

Порівняйте ціни та поставте запитання безкоштовно та без зобов'язань

Кращі з 77 компаній
в категорії Клінінгова компанія

 • Потребуєте, заслуговуючого на довіру, фахівця в області першокласного прибирання після ремонту з Вашого регіону, який допоможе реалізувати Ваше замовлення? Компанія Софітем ТОВ готова допомогти Вам. Зв'яжіться з ними вже сьогодні і отримайте пропозицію.

 • ООО«Эльяж-Строй» оказывает также услуги в разработке проектно-сметной документации, согласовании и получении любой разрешительной документации и докум...

 • Найміть фахівців компаніїДомова служба, якщо Ви хочете знайти компетентних людей для високоякісного клінінгу в населеному пункті Рівне і поблизу. Не витрачайте часу марно і попросіть представити пропозицію - ми гарантуємо, що Ви будете задоволені!

 • Инженерно-строительная компания «КВ-Экотехника» предлагает организациям и частным лицам, на выгодных условиях, широкий комплекс ремонтно-строительны...

 • Ремонт вiд "А" до "Я" квартир, будинкiв, офiсiв. Проводимо: демонтажні роботи, зведення стін з гіпсокартону, монтаж стелi та її конструкцій, вирівнюва...

 • Завдяки хорошому досвіду, компанія Прибирач надає послуги клінінгу найвищого рівня. Достатньо зателефонувати і Ви зможете отримати розцінки, які приємно здивують Вас.

 • Чистка килимового покриття. Для фірм і офісів можливість у після робочий час! При необхідності попередній огляд і оцінювання роботи.

 • Хороша ціна і ретельна реалізація доручених завдань - це головні якості компанії, основною кваліфікацією якої є прибирання. Тільки один крок розділяє Вас від отримання привабливої пропозиції - перевірте!

 • Якщо Вам потрібна порядна клінінгова компанія, яка обслуговує Ваш і сусідні райони, скористайтеся досвідом "Десниця" Приватне підприємство. Вони реалізовують вимоги найбільш вимогливих Клієнтів, саме тому вони є відмінним вибором.

 • Не витрачайте час та гроші марно і замовте прибирання після ремонту в компанії "Завод Антена" Закрите акцiонерне товариство з населеного пункту М. Чернівці. Ви зможете вже сьогодні отримати вичерпну інформацію, так що не зволікайте.

Клінінгова компанія – перевірте ціни і вартість

Ви хочете знати, скільки Клінінгова компанія послуги вартість? То ви, прямо тут! Надіслати запит цитата. Ви можете отримати і порівняти Ціни котирування і прайс-листи. Вибрати, що вам потрібно. Спробуйте надати якомога більше інформації. Наприклад: необхідні послуги або моменту замовлення. Писати, які створили необхідні матеріали. Додати все, що має особливо важливе значення для вас. Опишіть ваші вимоги. Способи оплати, час виконання роботи, гарантія і досвід команди в подібних проектів. Майте на увазі, що ціни залежить від доставки області, виробник, кількість наказав та відстані. Ось чому важливо, деталізувати ваш запит, наскільки це можливо. Якщо вам потрібна порада, попросіть розмовляти з. Не забудьте також надати повну контактну інформацію. Оберіть бажаний контактним способом - по телефону або електронною поштою. Компаній буде пропонувати свої продукти. В результаті, ви отримаєте тільки практичних пропозицій.

Створити цитат супер легко і безкоштовно. Ми відправити ваш запит протягом декількох хвилин з компаніями. Ви отримаєте пропозиції для безкоштовного провайдерів.

Що потрібно очистити/прибрати?Відправлення запиту безкоштовно та без зобов'язань.

Рекомендації і відгуки щодо постачальників і послуг

Це варто порівнювати оцінки й Відгуки компаній у Oferteo. Таким чином ви можете зустріти постачальника послуг від категорії просто супер Клінінгова компанія. Онлайн візитки фахівців мають багато переваг. Ви можете знайти більше інформації про послуги. Ви повинні дивитися на замітки від іншого покупця, один. Клієнти публікувати враження про компанію: про роботу виконано через контакт з компанією і якість послуг. Це дуже важливо, якщо ви хочете виділити надійної компанії. Також описи, які публікуються компанією є корисними. Тут ви можете прочитати відомості про досвід компанії, Сфера послуг, привілеїв та повноваження. Якщо у вас є якісь сумніви, відправити повідомлення експертів. Компанія буде відправити повідомлення про скасування рекомендації. Для цього вони пропонують друзів. Наші фахівці чекають на ваш запит.

Про Oferteo можна перевірити були постачальники в даний час. Отримайте також професійних рекомендації. Тепер ви можете порівняти пропозиції та послуги і вибрати - компанію, безкоштовно і без зобов'язань.

Отримайте пропозиції
 • Ця досвідчена клінінгова компанія з населеного пункту Дніпропетровська Обл. - це справжні фахівці, з якими варто розпочати співпрацю, тому що у них є солідний досвід. Зазначте в короткій формі, що Вам необхідно і отримайте найкращу пропозицію, що відповідатиме Вашим очікуванням.

 • Директор - Костіна Людмила Миколаївна Сервісна компанія "Харлок" (основана в 2004 р.) надає широкий спектр послуг в сфері догляду за нерухомістю і...

 • Упевніться, що працівники, яких Ви наймете для клінінгу мають достатній досвід і вміння для реалізації Вашого замовлення. Не гайте часу, домовтеся про розмову вже зараз, щоб отримати більш детальну інформацію.

 • Сфера діяльності: - переробка вугілля; - виробництво вугільного фільтранту для очищення природних і стічних вод.

 • Клінінг - це найважливіше завдання компанії "KOPEKS" Товариство з обмеженою відповідальністю - є одними з найкращих в цій сфері. Ви матимете змогу отримати конкретну пропозицію, так що не витрачайте часу даремно.

 • Сфера діяльності: - виолбництво вакуумно-підметальних машин для прибирання міських вулиць

 • Директор - Волхов Олександр Володимирович Сфера діяльності: - розробка і виробництво високотехнологічної продукції для обігріву, вентиляції, очище...

 • Потребуєте, гідного довіри, спеціаліста в області умілого прибирання з Вашого району, який допоможе в реалізації Вашого замовлення? Компанія "Клінінг-ПРО" Компанія в Вашому розпорядженні. Вирішіть відразу і не сумнівайтеся - зателефонуйте і отримайте не зобов'язуючі розцінки, які сподобаються Вам.

 • Хороша ціна і ретельна реалізація доручених замовлень - це найважливіші вигоди компанії "Екопром" Державне підприємство, основною кваліфікацією якої є клінінг. Вони реалізовують вимоги найбільш вимогливих Клієнтів, саме тому вони є відмінним вибором.

 • "Еконад" Науково-виробниче підприємство пропонує свої послуги за доступною ціною. зосереджує увагу на замовленнях Клієнтів з населеного пункту М. Одеса і околиць. Для того, щоб отримати точні розцінки зв'яжіться з ними сьогодні - це правильний вибір.

Клінінгова компанія – Біржа замовлень

Oferteo дозволяє легко знайти нові робочі місця. Тут ви можете знайти нові роботи дуже швидко у вашому середовищі. Це дуже легко! Oferteo дає нові інструменти, завдяки їх контакт з клієнтом і продажів, навіть простіше. Запити клієнтів бути розглянуті нами по телефону і додав. Тоді ми надішлемо вам повідомлення про нових замовлень. Ви придбаєте тільки протестовані контакти. Решта є залежить від вас! Зв'язатися з замовниками та вигідну пропозицію. Турбуватися, що вона ретельно і індивідуально коригується з клієнтами. Телефонуйте з клієнтом як можна швидше після отримання повідомлення. Господарств, які imprudently відповісти і відразу відповісти на запит, виграти клієнтів більш ефективно. Використання професійних, вільний компанія профілю. Додати опис компанії і запис замовлень, що ви шукаєте. Таким чином, уявити собі майбутніх клієнтів і залишити хороше враження. Персонального профілю допомагає вам створювати довіру і вражаючі зображення в Інтернеті.

Починають успішно схилити покупця. Отримати нових робочих місць з Клінінгова компанія Категорія безпосередньо до вашої поштової скриньки.

Приєднайтеся до компаній
 • Виберіть "Західсантехкомплект" Група компаній, якщо Ви хочете знайти компетентних людей для професійного прибирання в населеному пункті М. Рівне і поблизу. Зарезервуйте термін без затримки і переконайтеся самі, що Ви зробили правильний вибір!

 • Директор - Машковцева Людмила Анатоліївна Комплекс послуг в сфері митного очищення і міжнародного транспортного експедування: - Митне оформлення...

 • Директор - Опанасюк Анатолій Миколайович Продукція: - якісні технічні тканини для прибирання; - полотно неткане; - серветка технічна; - ткан...

 • Упевніться, що компанії, які Ви наймете для клінінгу мають достатній досвід і вміння для задоволення Ваших вимог. Розмістіть запит на пропозицію вже зараз і перевірте, що компанія може Вам запропонувати.

 • Потребуєте фахівців, які пропонують хороше прибирання після ремонту в населеному пункті М. Чернігів, або в прилеглих районах? Пропонуємо зв'язатися - Ви не пошкодуєте.

 • Завдяки багаторічному досвіду, компанія "Аланія-Захід" Приватне підприємство надає послуги клінінгу найвищої якості. Не гайте часу, зателефонуйте їм навіть сьогодні і отримайте пропозицію.

 • Плануєте замовити прибирання після ремонту, проте досі не маєте пропозицій клінінгової компанії? "Домовий +" Фірма - це хороший вибір. Зв'яжіться з ними, щоб отримати пропозицію - це правильний вибір.

 • Директор - Поточевський Сергій Павлович Сфера діяльності: - підготовка, очищення та розлив питної води у спеціальні 19літрові пляшки

 • Якщо Ви потребуєте професійного прибирання після ремонту, і шукаєте найкращі пропозиції, скористайтеся послугами кваліфікованих працівників "ЕРіКС" Товариство з обмеженою відповідальністю. Прийміть рішення без затримки і не сумнівайтеся - зателефонуйте і отримайте попередні пропозиції, які сподобаються Вам.

 • Директор - Ільницький Віталій Ростиславович Фірму було зосновано у квітні 1990 року. З 1995 року основним напрямком діяльности фірмы є оптова та ро...

 • Протягом багатьох років працівники "Салюс" Товариство з обмеженою відповідальністю пропонують послуги щодо умілого прибирання після ремонту, саме тому вони постійно готові виконати замовлення кожного Клієнта, який потребує таких фахівців. Домовтеся про розмову вже зараз для отримання додаткової інформації.

 • Директор - Ремізов Олександр Дмитрович Сфера діяльності: - обстеження водного господарства замовника, рекомендації, розробка технічного завдання ...

 • Приваблива ціна і солідна реалізація доручених робіт - це головні вигоди компанії, основною кваліфікацією якої є клінінг. Достатньо зателефонувати і Ви зможете отримати розцінки, які приємно здивують Вас.

 • Найміть фахівців "Гведа" Товариство з обмеженою відповідальністю, якщо Ви шукаєте відповідних людей для старанного клінінгу в населеному пункті М. Дніпропетровськ і поблизу. Ви матимете змогу отримати відповідну пропозицію, так що не витрачайте часу даремно.

 • Директор - Бурлака Михайло Григорович Продукція: - спирт ректифікат вищого очищення; - горілка; - вуглекислота

 • Компанія МИЙДОДИР-КЛІНІНГ, ПП може запропонувати свої послуги за дуже доступною ціною. Вона фокусується на замовленнях Клієнтів з населеного пункту М. Львів і сусідніх міст. Пропонуємо зв'язатися - Ви не пошкодуєте.

 • Вибір відмінної клінінгової компанії - завдання не з легких, саме тому ми рекомендуємо Вам ДЕЗСНАБ, ПП. Компанія ДЕЗСНАБ, ПП - це справжні спеціалісти, які знаються на своїй роботі, як ніхто інший. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся більше - це правильний вибір.

 • Упевніться, що компанії, які Ви наймете для прибирання після ремонту мають достатній досвід і вміння для задоволення Ваших потреб. Зарезервуйте термін вже зараз і переконайтеся самі, що це хороший вибір!

 • Завдяки надійному досвіду, компанія ТОВ КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ ДЕН надає послуги прибирання виключно високої якості. Вкажіть, що Вам необхідно і отримайте найкращу пропозицію, що відповідатиме Вашим очікуванням.

 • Шукаєте професіоналів, які пропонують якісне прибирання в населеному пункті М. Львів, або в довколишніх містах? Розмістіть запит на пропозицію з урахуванням Ваших потреб і дізнайтеся, що компанія може запропонувати Вам.

 • Кваліфікована клінінгова компанія, яка пропонує послуги в населеному пункті М. Рівне, а також в навколишніх містах. Не гайте часу, домовтеся про розмову ще сьогодні для того, щоб отримати пропозицію.

 • Пошук порядної клінінгової компанії - непроста справа, саме тому варто ознайомитися з пропозиціями ДАЛА, ТОВ. Професіонали компанії знають свою справу і завжди намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Не витрачайте часу марно і попросіть представити розцінки - ми гарантуємо, що Ви будете задоволені!

 • Плануєте замовити прибирання, проте досі не вибрали пропозицій клінінгової компанії? ІНСАН, ПП - це чудовий вибір. Зв'яжіться з ними якомога швидше і отримайте пропозицію з урахуванням Ваших вимог.

 • Першокласне прибирання після ремонту - це найважливіше завдання цих фахівців - вони не мають собі рівних в цій сфері. Прийміть рішення без вагань і не чекайте - зателефонуйте і отримайте попередні пропозиції щодо співпраці, які задовільнять Вас.

 • Ця кваліфікована клінінгова компанія з населеного пункту М. Київ - це справжні професіонали своєї справи, з якими потрібно співпрацювати, тому що у них є великий досвід. Ви зможете отримати вичерпну інформацію, так що не витрачайте часу даремно.

 • Якщо Ви шукаєте уміле прибирання після ремонту, в населеному пункті М. Одеса і Вас цікавить висока якість за розумною ціною, скористайтеся досвідом ПЛАТАН, ТОВ. Для того, щоб отримати більше інформації зв'яжіться з ними сьогодні - Ви тільки виграєте.

 • Приваблива ціна і солідна реалізація доручених робіт - це найважливіші вигоди компанії АНІС, АГРОФІРМА, ТОВ, основною кваліфікацією якої є клінінг. Вони реалізовують вимоги найбільш вимогливих Клієнтів, саме тому - це ідеальний вибір.

 • Замовте клінінг у спецалістів АГРОДЕЗЦЕНТР, ТОВ з населеного пункту Запорізька Обл.. Вони захоплять Вас своєю компетенцією і пунктуальністю. Вони не мають собі рівних в населеному пункті Запорізька Обл. і сусідніх містах. Розмістіть запит на пропозицію вже зараз і дізнайтеся, що компанія може запропонувати Вам.

Компанії в інших місцях