Oferteo - нові Клієнти щодня

Oferteo є незамінним джерелом потенційних Клієнтів, які шукають Постачальників або Виконавців через Інтернет. Використання сучасних інструментів маркетингу і реклами впливає на те, що популярність сайту неухильно зростає і постійно з'являються нові запити на пропозиції.

Нові Клієнти щодня

На Oferteo щодня з’являються нові Клієнти, які шукають товари або послуги. З 2008 року ми співпрацюємо з Google, тому Oferteo.com.ua займає високі позиції в багатьох ключових результатах пошуку, що дозволяє постійно знаходити нових Клієнтів, зацікавлених в придбанні товарів і послуг з різних галузей.

Нові Клієнти щодня

Один контакт – декілька пропозицій

Oferteo є ідеальним рішенням для фізичних осіб і бізнесу. Клієнт, дякуючи тільки одному контакту з Oferteo, отримує кілька пропозицій від постачальників або підрядників, які готові виконати замовлення відповідно до зазначених в запиті вимог. Це дозволяє зекономити до 80% часу, який треба було б присвятити пошуку пропозицій іншим способом. В результаті, Клієнти з радістю повертаються до Oferteo з наступними запитами і рекомендують знайомим або діловим партнерам цей спосіб, як ефективний інструмент для встановлення ділових контактів.

Реальні Клієнти і замовлення

Запити на пропозиції, які ми отримуємо, потрапляють до нас від Клієнтів, які дійсно шукають дані товари або послуги. Покупці звертаються до Oferteo як за допомогою спеціальних контактних форм, так і через електронну пошту. Частий контакт з Клієнтами має безліч переваг, тому ми також рекомендуємо нашим Постачальникам і Виконавцям зв’язуватися з потенційними Клієнтами.

Реальні Клієнти і замовлення

Швидка обробка розміщених запитів

Швидка обробка розміщених Клієнтами запитів нашими модераторами дозволяє зацікавленим Постачальникам і Виконавцям відразу відповісти і запропонувати свої товари або послуги. Клієнти отримують пропозиції від Компаній навіть через декілька хвилин після розміщення запиту. Oferteo постійно покращує якість обслуговування, що є вигідним для обох сторін - покупців і продавців.

Клієнти доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень

Клієнти Oferteo доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Тільки від Компанії залежить коли і яким чином вона зв’яжеться з Клієнтами. Доступ до нових Клієнтів в Oferteo можна отримати буквально протягом декількох хвилин. Запити відповідно до обраної галузі і регіону можна побачити в будь-який час в закладці Моє Oferteo / Отримані контакти.

Прочитайте також: