Як Клієнти шукають постачальників і виконавців

Інтернет змінив наш спосіб мислення і дій, ставши важливим інструментом в роботі та особистому житті. Він зреволюціонізував способи пошуку товарів, послуг, а також самого процесу покупки. Проте, обсяг інформації, який можна знайти в Інтернеті мережі, часто низької якості, може стати проблемою під час вибору найкращої пропозиції.

Непрактичні традиційні способи

До недавнього часу Клієнти найчастіше шукали Компанії в телефонному довіднику, що, по-перше, незручно, по-друге - забирало багато часу. Такий спосіб пошуку допомагає зв’язатися з Компаніями з даної галузі і з конкретного регіону, проте не дозволяє ознайомитися з конкретними пропозиціями. Найпоширенішим способом було і залишається використання рекомендацій знайомих. Рекомендована Компанія набирає достовірності, проте в цьому випадку неможливо порівняти пропозиції і підібрати Компанію згідно з індивідуальними потребами.

Непрактичні традиційні способи пошуку Постачальників і Виконавців

Копіткий пошук в Інтернеті

Сьогодні більшість Клієнтів шукає Компанії в Інтернеті, використовуючи популярні інструменти, такі як:

  • пошукові системи - особливо Google,
  • бази і каталоги компаній,
  • форуми.

Пошук відповідного постачальника або виконавця в Інтернеті вимагає багато часу і енергії. Результати пошуку популярних послуг часто сягають кількох сотень сторінок, що містять інтернет-адреси компаній. Перегляд навіть невеликої частини є дуже трудомістким. Крім того, часто виявляється, що запропоновані терміни нам не відповідають, ціни занадто високі, неповна пропозиція або компанія вже не існує і потрібно шукати нові контакти.

Oferteo.com.ua - практичне і зручне рішення

Oferteo.com.ua – це оптимальне рішення для Клієнта, який має конкретні потреби, так як об'єднує всі переваги традиційних форм пошуку постачальників або підрядників з можливостями Інтернету:

  • Клієнт вказує, що саме шукає і в якому регіоні, а Компанії самостійно зв’язуються з ним. Таким чином, Клієнт економить час
  • Достатньо заповнити просту форму, а консультант Oferteo уточнить важливі деталі. Розміщення запитів на пропозиції є простим і зручним
  • Дані актуальні, з Клієнтами зв’язуються тільки Компанії, які готові представити пропозиції і здатні реалізувати замовлення. Oferteo запевняє ефективність пошуку
  • Можна перевірити надійність Компаній і зв'язатися з їх попередніми Клієнтами. Компанії працюють на свій авторитет, збираючи відгуки і рекомендації.
Oferteo.com.ua - практичне і зручне рішення

Ефективні способи залучення клієнтів

Oferteo.com.ua об’єднує багатьох Клієнтів, які шукають постачальників або виконавців, завдяки сучасним інструментам маркетингу і реклами. Сервіс має розроблені ефективні методи отримання запитів на пропозиції від нових Клієнтів. У той же час він використовує швидко зростаючу базу постійних Клієнтів - тих, хто задоволений послугами і повертається з наступними запитами. Ось чому Oferteo є постійним джерелом Клієнтів для будь-якого бізнесу.

Більш детально про це можна прочитати в статті Oferteo - нові Клієнти щодня

Прочитайте також: