Представте свою Компанію завдяки візитівці Oferteo

Перше враження в бізнесі важливе так само, як в особистих контактах. Ось чому варто подбати про створення професійної візитівки на Oferteo, яка є першим джерелом інформації про Компанію для потенційного Клієнта.

Як справити хороше враження

Візитівка Oferteo виконує інформаційну і рекламну функцію. Це місце, де можна ефективно збудувати образ професійної, надійної Компанії і показати себе з кращої сторони, тобто представити свої пропозиції, досягнення, компетенції та рекомендації. Правильне використання можливостей, які дає візитівка, дасть можливість справити гарне перше враження і розпочати плідний процес продажів.Візитівка Oferteo

Яка інформація повинна бути розміщена на візитівці:

  • опис діяльності - які послуги надає Компанія
  • досвід - як довго Компанія працює, яких має спеціалістів
  • відгуки - підтвердження надійності і довіри
  • сертифікати і нагороди - підтвердження якості послуг
  • що відрізняє Компанію від інших, а також додаткові переваги співпраці - інформація, чому варто вибрати Компанію
  • контактна інформацію і дані Компанії - інформація, яка дасть можливість зв’язатись з Компанією

Заповни свою візитівку »

Додаткові переваги візитівки

Візитівка Oferteo - це додаткова, безкоштовна реклама, яка дозволяє представити свою пропозицію широкому колу потенційних Клієнтів. Бізнес-візитівки на Oferteo.com.ua високо позиціонуються, дають таким чином можливість відрізнитися серед Постачальників або Виконавців з подібним профілем діяльності. Найкращим рішенням є візитівка і велика кількість позитивних відгуків, які будують імідж надійного партнера.

Прочитайте також: