Чому вигідно замовляти і купувати з Oferteo

Oferteo - це місце для людей, які шукають товари і послуги та цінують зручність, економію часу та грошей. Наші консультанти будуть раді допомогти в пошуку хорошого і надійного Постачальника або Виконавця, який реалізує Ваше замовлення. На Вас чекає 142 707 компаній, зареєстрованих в нашій базі і готових до співпраці і підготовки пропозицій.

Дізнайтеся про 7 найважливіших переваг співпраці з нами:

1. Ви вибираєте найкраще

Oferteo надає можливість вибору найкращої пропозиції товару або послуги. Ми знаємо, що Ви будете звертати увагу на вигідну ціну, швидке виконання замовлення, а також надійність і солідність компанії, з якою почнете співпрацювати. Ось чому наші консультанти переказують Ваші запити ретельно підібраним компаніям, які зацікавлені в виконанні замовлення. В результаті Ви отримуєте відповідні пропозиції, які можна порівняти і вибрати найкращі з них.

Ви вибираєте найкраще

2. Ви заощаджуєте 80% часу

Замість того, щоб витрачати час на виснажливий перегляд сотень сайтів, рекламних оголошень чи телефонні дзвінки в пошуках відповідного Постачальника товарів чи Виконавця послуг, достатьно скористатися Oferteo.com.ua. Ви присвячуєте всього кілька хвилин, щоб описати свої вимоги, а наші консультанти надсилають їх ретельно підібраним компаніям. Тільки зацікавлені Постачальники та Виконавці зв’язуються з Вами для представленя своїх пропозицій. Допомога Oferteo в отриманні спеціальних пропозицій зменшує час пошуку хорошого Постачальника або Виконавця навіть на 80%. Нашою підтримкою вже скористалися 319 598 компаній і приватних осіб

Ви заощаджуєте 80% часу

3. Ви легко вказуєте на те, чого потребуєте

Завдяки нам Ви не повинні виходити з дому або офісу, щоб знайти для себе Постачальників товарів або Виконавців послуг, а час доби не становить обмеження для розміщення запиту на пропозицію. Зі спеціально приготованих форм, що полегшують використання сервісу, можна скористатись в будь-який момент.

Ви легко вказуєте на те, чого потребуєте

4. Користуєтеся безкоштовно, безпечно і без зобов’язань

Запит на пропозиції в Oferteo безкоштовний. Ми гарантуємо, що дані наших користувачів захищені належним чином - ми надаємо їх тільки компаніям, зацікавленим в виконанні даного замовлення. З самого початку нашої діяльності на польському ринку ми забезпечили таким чином представлення більше мільйона пропозицій. Варто також пам’ятати, що отримання пропозицій від компаній не зобов'язує Клієнта до замовлення чи покупки.

Користуєтеся безкоштовно, безпечно і без зобов’язань

5. Співпрацюєте з надійними компаніями, що заслуговують на довіру

База наших Постачальників і Виконавців постійно збільшується, а ми дбаємо, щоб зареєстровані в ній компанії, відзначалися надійністю і солідністю. Розбудована система візитівок і рекомендацій попередніх клієнтів дозволяє добре пізнати компанію, з якою Ви плануєте співпрацю. Це також місце, де після завершення транзакції, Ви можеш висловити свою думку про компанію і порекомендувати її наступним Клієнтам. Більше того, особам, які отримали пропозицію від даної компанії, ми допомагаємо зв’язатися по телефону або електронній пошті з її попередніми Клієнтами для того, щоб дізнатися про деталі співпраці та виконання подібних замовлень.

Співпрацюєте з надійними компаніями, що заслуговують на довіру

6. Постачальники і Виконавці доступні відразу

Відсутність вільних термінів, необхідність попередньої резервації - Ви не почуєш таких пояснень від Постачальників та Виконавців, що обслуговують замовлення на Oferteo.com.ua. Ми запевняємо, що компанії, які з Вами зв’яжуться, готові до здійснення транзакції у вказаному обсязі і зазначеному в запиті часі. Контакт встановлюють визначені особи, що дозволяє здійснювати подальші переговори і обговорювати деталі співпраці.

Постачальники і Виконавці доступні відразу

7. Ви отримуєте ефективний інструмент для покупок

Oferteo - це ефективний інструмент для компаній, який дозволяє не тільки шукати нових Клієнтів, але також знаходити нових Постачальників товарів і Виконавців послуг. Ви не повинні шукати пропозиції самостійно, тому що маєте можливість отримати їх з нашою допомогою. Процес пошуку пропозицій через Oferteo.com.ua забезпечує Вашій компанії нейтралітет і прозорість. Нові пропозиції – це шанс заощадити бюджет, так як рекомендовані умови можуть бути більш сприятливими, ніж ті, що були запропоновані попередніми Постачальниками і Виконавцями. З нами Ви економите свій час і гроші.

Ви отримуєте ефективний інструмент для покупок

Розмістіть запит зараз »


Прочитайте також: