Переваги для Постачальників і Виконавців Oferteo

Вже перші п'ять років діяльності польського сервісу Oferteo, який об'єднує замовників з постачальниками і виконавцями, принесли більше мільйона налагоджених контактів і десятки тисяч Компаній, які знайшли нових Клієнтів. Ці цифри говорять самі за себе. Чому сервіс Oferteo являється настільки ефективним і чому Постачальникам та Виконавцям варто з ним співпрацювати?

Якщо Клієнт шукає – дозвольте себе знайти

Зареєстровані на сайті Постачальники та Виконавці отримують повідомлення по електронній пошті про всіх нових Клієнтів, які відповідають їх галузі і регіону діяльності. Якщо компанія вважає замовлення цікавим – вона відкриває контактні дані потенційного Клієнта і зв'язується з Клієнтом для представлення пропозицій. Компанію, яка співпрацює з Oferteo, можуть знайти всі, хто шукає пропоновані нею товари або послуги. Таким чином, Компанії мають постійний доступ до нових замовлень Клієнтів.


Якщо Клієнт шукає - дозвольте себе знайти

Інтернет – тут чекають Клієнти

Цілих 82% споживачів шукають в Інтернеті інформацію про товари і послуги. 67% Інтернет-користувачів надають перевагу покупкам через Інтернет. Ось чому важливо, щоб Компанії мали доступ до потенційних Клієнтів, які шукають товари та послуги. Oferteo надає Вашій компанії можливість знайти Клієнтів, які віддають перевагу пошуку Постачальників і Виконавців в Інтернеті. Завдяки цьому в нашому сервісі зникають просторові та комунікаційні обмеження. Компанії знаходять Клієнтів зі своїх регіонів, а також з регіонів, в які раніше не доходили їхні пропозиції.


Цілих 82% споживачів шукають в Інтернеті інформацію про товари і послуги

Нові Клієнти? Пошук не займе багато часу!

Ми хочемо довести, що отримання нових Клієнтів не повинно займати багато часу. Oferteo бере велику частину роботи на себе, знаходить Клієнта, який шукає послуги або товари, отримує контактні дані, часто перевіряє дані по телефону, уточнює вимоги і очікування та підтверджує готовність Клієнта до покупки. Більше того, нові запити надсилаються Компаніям вже через кілька хвилин після перевірки і розміщення запиту на сайті. Це економить людські ресурси і час, який може бути призначений на професійне обслуговування, цінного для Компанії, Клієнта.


Нові Клієнти? Пошук не займе багато часу!

Професіоналізм і достовірність – ось що шукають Клієнти!

Oferteo - це не тільки можливість налагодити нові контакти. Ми знаємо, що досягнути успіху на ринку Компаніям допомагає хороша репутація та професійні навички продажу. Тому Oferteo надає Постачальникам та Виконавцям додаткові інструменти для підтримки рекламної діяльності та процесу продажу. До них належать, зокрема:


Професіоналізм і достовірність – ось що шукають Клієнти!

Професійний профіль – дозволяє побудувати довіру завдяки професійній презентації діяльності компанії, її досвіду роботи в галузі, представленим пропозиціям і повній контактній інформації.

Відгуки та коментарі – Oferteo дозволяє Клієнтам залишати коментарі після завершення співпраці з Компанією і збирати компанії відгуки від задоволених Клієнтів. Таким чином, Компанія має можливість будувати солідний і достовірний імідж.

Академія Oferteo – ми надаємо безкоштовний збірник статей щодо правил ефективних продажів і функціонування нашого сервісу.

Ефективність важлива

Швидкість дій, перевірка контактів, професійна підготовка до обслуговування Клієнтів і продажу - все це робить співпрацю з Oferteo результативною. Наші Клієнти підтверджують ефективність роботи сервісу - навіть 80% контактів закінчуються укладанням угоди. У порівнянні з іншими методами залучення Клієнтів, співпраця з Oferteo являється дешевшою, швидшою і приносить вимірні результати.


Ефективність важлива

Ви завжди можете на нас розраховувати

В офісі Oferteo команда досвідчених консультантів готова допомогти Клієнтам на кожному етапі співпраці з Постачальниками та Виконавцями. В процесі продажу консультанти надають підтримку і консультують, як підвищити ефективність і досягнути успіху на ринку. Компанії можуть звертатися до консультантів по електронній пошті або через контактну форму.


Ви завжди можете на нас розраховувати

Приєднайтеся до наших
Виконавців і Постачальників »


Прочитайте також: