Способи залучення Клієнтів

Існує багато способів залучення нових Клієнтів. Тому варто розглянути різні підходи і, в залежності від потреб, вибрати відповідні способи. Якщо для Вас являються важливими: швидкий ефект, залучення Клієнтів готових здійснити покупку, а також контроль бюджету та ефектів, варто ознайомитися з Клієнтами Oferteo.

Порівняння різних способів залучення Клієнтів

Порівняння різних способів залучення Клієнтів

Чому Oferteo?

Легкість оцінки ефектів

Oferteo дозволяє легко оцінити ефекти продажів. Користувач має доступ до загальних та індивідуальних даних, в тому числі до історичної інформації.

Клієнти, які активно шукають товар/послугу

Oferteo дозволяє Компаніям отримати доступ до Клієнтів, які активно шукають товар або послугу в даний момент. Це Клієнти, які самостійно зв’язалися з Oferteo і очікують на контакт з постачальниками або виконавцями, які зможуть задовольнити їх потреби.

Готовність Клієнта здійснити покупку

Відділ якості Oferteo дбає про те, щоб Компанія отримала контакти Клієнтів, готових придбати конкретний товар/послугу. Таким чином, Компанії не витрачають час на потенційних Клієнтів, які ще не визначилися з покупкою або не готові призначити на цю покупку відповідні кошти.

Вичерпна інформація про Клієнта

Контактні дані, надані через Oferteo включають ім'я клієнта, номер телефону, підтверджену адресу електронної пошти, місце доставки, а також назву та адресу в випадку Компанії. В переважній більшості запитів контактні дані підтверджуються по телефону або через електронну пошту консультантами Oferteo і позначені символом.

Вичерпна інформація про потреби Клієнта

Ми стараємося, щоб обсяг інформації, представлений в запитах, був відповідний, як зі сторони клієнтів так і Компаній. Запити на пропозиції містять інформацію про вимоги Клієнта, серед яких: обсяг замовлення, параметри товару/послуги, термін реалізації.

Час запуску кампанії

Доступ до Клієнтів Oferteo можна отримати навіть протягом 5 хвилин. Немає потреби готувати рекламні кампанії, створювати і розповсюджувати рекламу, тестувати методи чи шукати Клієнтів, які дійсно зацікавлені в покупці. Достатньо приєднатися до Компаній Oferteo і розпочати продаж.


Прочитайте також: